Jochem de Graaf - Vier vrouwen
Hendrik Spilman - het dorp Mijdrecht
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1938 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schilderij van de hand van Piet Bulthuis voorstellende, het strand van Yport te Normandië.
Gesigneerd en gedateerd 1939,doek is in zeer goede staat en meet 70x50cm.
Ex.verz.kst.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delft, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Delft, Nederland |
Starttijd | 25-6-2018 om 13:36 |
Eindtijd | 3-7-2018 om 21:25 |