Piet Bulthuis,olieverf op doek.De Wijde Aa bij Leiden. - Verkocht

Piet Bulthuis,olieverf op doek.De Wijde Aa bij Leiden.  kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 135,00

Piet Bulthuis,olieverf op doek.De Wijde Aa bij Leiden.  kopen? Bied vanaf 135!Piet Bulthuis,olieverf op doek.De Wijde Aa bij Leiden.  kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Piet Bulthuis (1898-1988)

Piet Bulthuis,de Wijde Aa bij Leiden,olieverf op doek,zonder lijst.In goede staat,61 x 51 cm,ex.verz.kst.

Piet Bulthuis werd geboren in Gouda in 1898 en overleed in Middelburg in1988. Woonde en werkte in Gouda, Den Haag, Kijkduin, Zierikzee, Middelburg. Leerling van de Akademie v. B.K. te Den Haag (behaalde M.O. tekenen A en B) o.l.v. Fr. Jansen en H. Meijer, boetseren o.l.v. B.M.A. Ingen Housz (akte M.O. boetseren). Schilderde, aquarelleerde, tekende (vooral pentekeningen) landschappen, stadsgezichten, zeeën, portretten en stillevens. Ook houtgravures en houtsneden, is tevens beeldhou wer. Uitstekend beeldend kunstenaar, Heeft tekenles gegeven op de Nutsscholen in Den Haag, de Rijks H.B.S. te Zierikzee en de Rijks H.B.S. te Middelburg. (Bron: Scheen

Dit item is verkocht voor 135,00
Starttijd:14-04-2014 om 12:21
Eindtijd:21-04-2014 om 12:21
Kunstkijker
20 apr. / 23:34
€ 135