Piet Bulthuis.Olieverf op doek.Strand, Zee,Zeeland.Gesign. en gedateerd 1934 - Verkocht

Piet Bulthuis.Olieverf op doek.Strand, Zee,Zeeland.Gesign. en gedateerd 1934 kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Piet Bulthuis.Olieverf op doek.Strand, Zee,Zeeland.Gesign. en gedateerd 1934 kopen? Bied vanaf 80!Piet Bulthuis.Olieverf op doek.Strand, Zee,Zeeland.Gesign. en gedateerd 1934 kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Piet Bulthuis (1898-1988)

Grote,91x42 cm en vroege Piet Bulthuis,Gesigneerd en gedateerd 1934.In goede staat.Ex.verz.kst.

Woonde en werkte in Gouda, Den Haag, Kijkduin, Zierikzee, Middelburg.
Leerling van de Akademie v. B.K. te Den Haag (behaalde M.O. tekenen A
en  B) o.l.v. Fr. Jansen en H. Meijer, boetseren o.l.v. B.M.A. Ingen
Housz  (akte M.O. boetseren). Schilderde, aquarelleerde, tekende
(vooral pentekeningen) landschappen,  stadsgezichten, zeeën, portretten
en stillevens. Ook houtgravures en  houtsneden, is tevens bee  ldhou
wer. Uitstekend beeldend kunstenaar, Heeft tekenles gegeven op de
Nutsscholen in Den Haag, de Rijks H.B.S. te  Zierikzee en de Rijks
H.B.S. te Middelburg. (Bron: Scheen)

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:24-03-2014 om 09:46
Eindtijd:31-03-2014 om 10:46
donsje
31 mrt. / 01:05
€ 80