Piet Bulthuis,zee.Marouflé,(olieverf op doek op hout),40x45cm.Gesigneerd en 1931 - Verkocht

Piet Bulthuis,zee.Marouflé,(olieverf op doek op hout),40x45cm.Gesigneerd en 1931 kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Piet Bulthuis,zee.Marouflé,(olieverf op doek op hout),40x45cm.Gesigneerd en 1931 kopen? Bied vanaf 110!Piet Bulthuis,zee.Marouflé,(olieverf op doek op hout),40x45cm.Gesigneerd en 1931 kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Piet Bulthuis (1898-1988)

Vroeg olieverf schilderij van Piet Bulthuis,marouflé.40 x 45 cm inclusief lijst in goede staat.Gesigneerd en gedateerd 1931.Ex.verz.kst.

Piet Bulthuis werd geboren in Gouda  geboren in 1898 en overleed in Middelburg in1988. Woonde en werkte in Gouda, Den Haag, Kijkduin, Zierikzee, Middelburg. Leerling van de Akademie v. B.K. te Den Haag (behaalde M.O. tekenen A en B) o.l.v. Fr. Jansen en H. Meijer, boetseren o.l.v. B.M.A. Ingen Housz (akte M.O. boetseren). Schilderde, aquarelleerde, tekende (vooral pentekeningen) landschappen, stadsgezichten, zeeën, portretten en stillevens. Ook houtgravures en houtsneden, is tevens beeldhou wer. Uitstekend beeldend kunstenaar, Heeft tekenles gegeven op de Nutsscholen in Den Haag, de Rijks H.B.S. te Zierikzee en de Rijks H.B.S. te Middelburg. (Bron: Scheen)

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:24-04-2014 om 11:00
Eindtijd:01-05-2014 om 11:00
jeroenmeliezerom
25 apr. / 10:39
€ 110