Piet Dieleman - Compositie met vier cirkels in kleurvariatie V

Piet Dieleman - Compositie met vier cirkels in kleurvariatie V kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Piet Dieleman - Compositie met vier cirkels in kleurvariatie V kopen? Bied vanaf 75!Piet Dieleman - Compositie met vier cirkels in kleurvariatie V kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
  • Piet Dieleman (1956)
Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
StijlMinimalistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/4

Een prachtige houtdruk van Piet Dieleman. Gesigneerd aan de onderzijde.
Het werk kan verzonden worden als pakket post .

Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Piet Dieleman (1956)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
36 cm
49 cm

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-01-2021 om 14:48
Eindtijd:11-01-2021 om 22:34

Biedingen (1):

HuubStroo
8 jan. / 16:09
€ 75