Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 16/20 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
aan de bovenzijde van het blad in de marge lopen twee vouwen | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 13-11-2021 om 12:28 |
Eindtijd | 26-11-2021 om 20:48 |
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |