Piet Klaase: Litho - Verkocht

Piet Klaase: Litho kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tibert
FA. (3)

47 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen: 37 x 44

No 19 van 20

Gesigneerd

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tibert
FA. (3)

47 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:20-05-2015 om 14:17
Eindtijd:03-06-2015 om 14:17
appelPeer
25 mei / 13:19
€ 45