Piet Klaasse: Litho, de Judaskus - Verkocht

Piet Klaasse: Litho, de Judaskus kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Piet Klaasse: Litho, de Judaskus kopen? Bied vanaf 45!Piet Klaasse: Litho, de Judaskus kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Piet Klaasse (1918-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke losbladige litho door Piet Klaasse (1918-2001).

Gesigneerd en gedateerd in potlood: 'Piet Klaasse' en '65'

Getiteld in potlood l.o. 'de Judaskus'

Annotatie en nummering m.o.: 'eigen druk' '1-100' 'no 18'

Beeldmaat 45x60 cm., bladmaat 49x65 cm.

Volledige garantie.

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend).

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:03-09-2013 om 15:53
Eindtijd:10-09-2013 om 15:53
manninnevanzanten
09 sep. / 22:26
€ 45