Piet Klaasse - litho - Stier - Verkocht

Piet Klaasse - litho - Stier kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Piet Klaasse - litho - Stier kopen? Bied vanaf 40!Piet Klaasse - litho - Stier kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Piet Klaasse (1918-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho uit 1968, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Beeldmaat 45 x 61 cm. Bladmaat 50 x 70 cm. Losbladig.

Piet Klaasse is geboren te Sloten Amsterdam in 1918 en overleden in 2001.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:10-05-2016 om 21:48
Eindtijd:16-05-2016 om 19:48
Counterrick
16 mei / 17:59
€ 40