Piet Klaasse, Meentweg Eemnes, Litho

Piet Klaasse, Meentweg Eemnes, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 20,00

Andere items

Piet Klaasse, Meentweg Eemnes, Litho kopen? Bied vanaf 1!Piet Klaasse, Meentweg Eemnes, Litho kopen? Bied vanaf 1!Piet Klaasse, Meentweg Eemnes, Litho kopen? Bied vanaf 1!Piet Klaasse, Meentweg Eemnes, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Piet Klaasse (1918-2001)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Litho door Piet Klaasse

Voorstelling van de Meentweg in Eemnes

Losbladig, beeldmaat 32x42, bladmaat 36x44

Gesigneerd en gedateerd r.o. in de druk 'Piet Klaasse '67'

Getiteld l.o. 'Meentweg Eemnes'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:17-11-2017 om 12:40
Eindtijd:01-12-2017 om 19:40

Biedingen (10):

optica
1 dec. / 19:20
€ 20
artb984
1 dec. / 19:20
€ 18
artb984
1 dec. / 17:13
€ 16
KunstkamerZuidoost
1 dec. / 16:49
€ 14
artb984
1 dec. / 13:58
€ 12
Marcello020
1 dec. / 13:58
€ 10
artb984
1 dec. / 13:58
€ 10
Marcello020
29 nov. / 22:35
€ 5
Oversloot
29 nov. / 22:35
€ 3
Oversloot
27 nov. / 10:15
€ 1