Piet Klaasse: offsetlitho, 'Brass' - Verkocht

Piet Klaasse: offsetlitho, 'Brass' kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Piet Klaasse (1918-2001)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Drukgesigneerde offsetlitho met een van de befaamde jazz-tekeningen van Piet Klaasse.

Afbeelding 40 x 54 cm. Bladmaat 46 x 64 cm.

Speciale druk ter gelegenheid van Grafivak '89

Laatste exemplaar. Conditie: verso 2 bruine vlekjes die zeer licht in de afbeelding zichtbaar zijn en boven en onder in de witrand wat vlekken en vegen, die bij inlijsten grootdeels achter het passe-partout verdwijnen.

Door de niet meer dan redelijke staat geen minimumbedrag, maar bieden vanaf 1 euro.

ZZZW

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:22-03-2018 om 21:07
Eindtijd:26-03-2018 om 22:07
Bazmataz
25 mrt. / 17:01
€ 1