Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op papier op board door Piet Landkroon
Voorstelling van Lassone Tessin in Zwitserland
Beeldmaat 40x46
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'P.Landkroon' en '64'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 30-10-2013 om 16:13 |
Eindtijd | 6-11-2013 om 16:13 |