Piet Mulder 1919-2001 - Aquarel - Naaktmodel in groene ochtendjas - Verkocht

Piet Mulder 1919-2001 - Aquarel - Naaktmodel in groene ochtendjas kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 15,00

Geplaatst door  mameren
FA. (10)

201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Piet Mulder (1919-2001)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel op papier

Afmeting 25 x 32 cm,

Gesigneerd met monogram PM.

Gedateerd 1981

Niet ingelijst

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:23-12-2017 om 16:29
Eindtijd:02-01-2018 om 16:29
Biedingen (7)
R61F
02 jan. / 09:10
€ 15
Den_Olden_Vos
02 jan. / 09:10
€ 13
R61F
27 dec. / 22:56
€ 11
hen
27 dec. / 22:56
€ 11
R61F
27 dec. / 22:56
€ 9
hen
27 dec. / 22:56
€ 7
R61F
27 dec. / 21:39
€ 5