Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Prachtig origineel werk van de bekende kunstenaar:
PIET OOSTHOEK
Gesigneerd.
Ca 40 x 40 cm.
Op mooie stevig papier.
Authenticiteit 100 % gegarandeerd.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ootmarsum, Nederland |
Objectlocatie | Ootmarsum, Nederland |
Starttijd | 22-12-2016 om 15:24 |
Eindtijd | 2-1-2017 om 20:34 |