Piet Panhuizen tekening kasteel Helmond 1920 - Verkocht

Piet Panhuizen tekening kasteel Helmond 1920 kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Geplaatst door  kerk1959

Lid sinds 2017
6 verkochte items
  • Petrus Theodorus Panhuizen (1894-1970)
TypeTekening / Aquarel

Formaat afbeelding : 23,0 cm x 17,5 cm (verso schets kapel met huizen in potlood)

Bladformaat : 32,5 cm x 25,5 cm

Techniek : originele pentekening in zwart

Signatuur : 1920 P.Panhuizen (genummerd 1721/0)

Datering : 1920

Provenance : voormalige collectie F. Ouwerling, stadsarchivaris Tilburg en

vermoedelijk daarvoor voormalige collectie Hendrik Ouwerling

Deurne (broer)

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:31-12-2018 om 13:06
Eindtijd:07-01-2018 om 21:06
maartenvanhest
07 jan. / 19:41
€ 90