Piet Rackwitsz (1892-1968) : Houtsnede, Zwanen – gesigneerd & ingelijst –ca 1920 - Verkocht

Piet Rackwitsz (1892-1968) : Houtsnede, Zwanen – gesigneerd & ingelijst –ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Piet Rackwitsz (1892-1968) : Houtsnede, Zwanen – gesigneerd & ingelijst –ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!Piet Rackwitsz (1892-1968) : Houtsnede, Zwanen – gesigneerd & ingelijst –ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!Piet Rackwitsz (1892-1968) : Houtsnede, Zwanen – gesigneerd & ingelijst –ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!Piet Rackwitsz (1892-1968) : Houtsnede, Zwanen – gesigneerd & ingelijst –ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!Piet Rackwitsz (1892-1968) : Houtsnede, Zwanen – gesigneerd & ingelijst –ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!Piet Rackwitsz (1892-1968) : Houtsnede, Zwanen – gesigneerd & ingelijst –ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!Piet Rackwitsz (1892-1968) : Houtsnede, Zwanen – gesigneerd & ingelijst –ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2856 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Piet Rackwitsz (1892-1968)
GesigneerdHandgesigneerd

Een houtsnede van de Nederlandse kunstenaar Piet Rackwitsz (1892-1968) met een voorstelling van 2 zwanen.
Gesigneerd met potlood en ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Oplage onbekend.

Herkomst: Kunsthandel van Rossum & De Vries, Amsterdam.
Afmetingen: Lijst, 30 x 21 cm. Beeld, 15 x 10 cm.
Conditie: Het papier van de houtsnede en van het passe-partout is ‘vergeeld’. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

INFO OVER DE KUNSTENAAR:

Pieter (Piet) Rackwitsz, geboren 8-3-1892 in Rotterdam en overleden 9-4-1968 in Den Haag, schilder, tekenaar en etser.

Opleiding: autodidact.

Hij woonde en werkte in Den Haag, Laren, Boston, New York, Pasadena en Hollywood en was  medeoprichter, directeur en hoofdleraar schilderen aan het Hollywood Art Institute (Hollywood California).

Zijn onderwerpen waren: (bloem)stillevens, landschappen, interieurs en stadsgezichten.

Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 208; Jacobs 2000 , vol. 5, p. 47; Scharten 1996 , p. 113.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Zwanen”).

Kunstenaar: Piet Rackwitsz.

Techniek: Houtsnede op papier.

Jaartal:  Onbekend, ca 1920.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Afhandeling:

Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, aquarellen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:30-05-2016 om 16:14
Eindtijd:13-06-2016 om 21:14
Biedingen (13)
EM68
13 jun. / 15:59
€ 25
Theod
12 jun. / 17:42
€ 20
keijzer
10 jun. / 16:53
€ 18
Lasceau
10 jun. / 16:53
€ 16
keijzer
10 jun. / 16:53
€ 15
Lasceau
02 jun. / 22:37
€ 13
Eleo
02 jun. / 22:37
€ 11
Lasceau
02 jun. / 22:37
€ 11
Eleo
02 jun. / 22:36
€ 9
Lasceau
02 jun. / 22:36
€ 7
Eleo
31 mei / 23:13
€ 5
Lasceau
31 mei / 22:45
€ 3
ISJ
30 mei / 17:34
€ 1