FA. (2)

Piet Rezelman - Schetsmatige Potloodstudie van vrouwelijk naakt - gesigneerd en gedateerd

Piet Rezelman - Schetsmatige Potloodstudie van vrouwelijk naakt - gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 10!
Piet Rezelman - Schetsmatige Potloodstudie van vrouwelijk naakt - gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 10!Piet Rezelman - Schetsmatige Potloodstudie van vrouwelijk naakt - gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 10!Piet Rezelman - Schetsmatige Potloodstudie van vrouwelijk naakt - gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 10!Piet Rezelman - Schetsmatige Potloodstudie van vrouwelijk naakt - gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 10!Piet Rezelman - Schetsmatige Potloodstudie van vrouwelijk naakt - gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 10!Piet Rezelman - Schetsmatige Potloodstudie van vrouwelijk naakt - gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 10!Piet Rezelman - Schetsmatige Potloodstudie van vrouwelijk naakt - gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2972 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Piet Rezelman (1887-1967)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 12 cm (h x b)
Lijst30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  • Piet Rezelman woonde en werkte in Schagen; sinds 1935 in Amsterdam. Vormde zich zelf. Schilderde landschappen, dorpsgezichten, stillevens, figuren Was lid van de ‘Arti et Amicitiae’ te Amsterdam.
Werkte op Bali en Java ca 1930.

ConditieRedelijk

papier iets gekreukeld. Netjes ingelijst.

Piet Rezelman (1887-1967)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

2972 verkochte items
22 cm
30 cm
12 cm
20 cm
Starttijd:02-11-2019 om 15:09
Eindtijd:16-11-2019 om 22:25
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland