Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aquarel van Piet van Boxel. Titel: Stilleven. Het werk is linksonder door de kunstenaar gesigneerd. Afmetingen voorstelling: H78,5 x b67,5 cm. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Herkomst: collectie ABN AMRO
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde. Door inlijsting zitten op de voorzijde aan de boven (1 x) en onderkant (2x) 3 plekjes waar de verf af is (zie foto4 , 5 en 6). Bij inlijsting vallen deze volledig onder de passe-partout.
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 15-6-2017 om 15:14 |
Eindtijd | 22-6-2017 om 21:14 |