Piet van der Hem - ets - Twee Spaanse dames - Verkocht

Piet van der Hem - ets - Twee Spaanse dames kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Piet van der Hem - ets - Twee Spaanse dames kopen? Bied vanaf 70!Piet van der Hem - ets - Twee Spaanse dames kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Piet van der Hem (1885-1961)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 27,5 x 22 cm. Bladmaat 41,5 x 32 cm. Losbladig.

Piet van der Hem is geboren te Wirdum  in 1885 en overleden te Den Haag in 1961.

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:15-01-2015 om 14:33
Eindtijd:24-01-2015 om 14:33
donsje
24 jan. / 14:13
€ 70