Piet van Heerden, Bronzen beeld op sokkel, Staande vrouw voorovergebogen

Piet van Heerden, Bronzen beeld op sokkel, Staande vrouw voorovergebogen kopen? Bied vanaf 195!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 195,00

Piet van Heerden, Bronzen beeld op sokkel, Staande vrouw voorovergebogen kopen? Bied vanaf 195!Piet van Heerden, Bronzen beeld op sokkel, Staande vrouw voorovergebogen kopen? Bied vanaf 195!Piet van Heerden, Bronzen beeld op sokkel, Staande vrouw voorovergebogen kopen? Bied vanaf 195!Piet van Heerden, Bronzen beeld op sokkel, Staande vrouw voorovergebogen kopen? Bied vanaf 195!Piet van Heerden, Bronzen beeld op sokkel, Staande vrouw voorovergebogen kopen? Bied vanaf 195!Piet van Heerden, Bronzen beeld op sokkel, Staande vrouw voorovergebogen kopen? Bied vanaf 195!Piet van Heerden, Bronzen beeld op sokkel, Staande vrouw voorovergebogen kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
  • Piet van Heerden (1924-1996)
TypeBeeld / Object

*Fraai beeldje van de begaafde Haarlemse kunstenaar Piet van Heerden, die de meest prachtige kleine beeldjes van naakten in allerlei houdingen heeft gemaakt. Van de meeste hiervan zijn er veelal maar enkele gegoten,waarna hij weer iets veranderde in de houding of ledematen. Daarnaast ook met veel variatie in het patina, waar hij meester in was.Werk van hem is o.a. aanwezig in de collectie van het Frans Halsmuseum in Haarlem.

*Beeld is in uitstekende staat.

*Maten incl. marmeren sokkel van 2 cm hoog: 9,5 x 5,0 x 3,5 cm

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt. Laatste keer aangeboden tegen de laagste prijs nu.

* Piet van Heerden zijn beelden en vooral zijn kleine plastieken hebben hem in Nederland alswel daarbuiten een grote reputatie bezorgd. Hij begon als schilder, maar vanaf 1955 ging hij als beeldhouwer verder. Piet van Heerden was een bescheiden man en een bekende en geliefde figuur in het Haarlemse kunstleven. Hij is altijd trouw gebleven aan de figuratie. Beelden van een hoge kwaliteit en onmiddelijk herkenbaar als werk van Van Heerden. Hij werd verder geroemd om de patina van zijn sculpturen. Een vertederende en intense kracht, die in al zijn werk, hoe klein ook een monumentale indruk geeft. Er is een prachtig boek over zijn werk en leven uitgegeven (in een oplage van 1250 stuks), doch moeilijk, zelfs antiquarisch nog te krijgen.

Dit item is verkocht voor 195,00

Starttijd:14-05-2017 om 12:25
Eindtijd:28-05-2017 om 17:25

Biedingen (1):

Verzamelaar62
27 mei / 01:51
€ 195