Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Symfhonie in orange wit blauw (Africanen)
Olie op doek, gesigneerd linksboven en verso getiteld en geisgneerd
Afmetingen doek: 68cm x 81cm
Afmetingen lijst: 82cm x 95cm
Is ingelijst, kan zo aan de muur.
Een kijkje nemen kan altijd.
Zie ook mijn andere advertenties.
Over hemzelf:
Petrus Theodorus (Piet) van Wijngaerdt werd in 1873 in Amsterdam geboren. Hij woonde en werkte in Amsterdam, Abcoude, Parijs, Kortehoef, Katwijk en Haarlem. Hij was leerling van de Rijksacademie in Amsterdam en hij kreeg raadgevingen van G.H. Breitner. Hij schilderde in impressionistische trant landschappen, portretten en later veel bloemen.
Werk van Piet van Wijngaerdt is o.a. opgenomen in de collecties van het Stedelijk Museum Amsterdam, het Dordrechts Museum en het Frans Hals museum.
Starttijd | 29-11-2015 om 15:18 |
Eindtijd | 10-12-2015 om 15:18 |