Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsboven.
Doekmaat 50 x 66 cm. Ingelijst. Lijstmaat 58 x 74 cm.
Verso gesigneerd en getiteld op het doek.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 30-8-2017 om 0:38 |
Eindtijd | 12-9-2017 om 19:38 |