Piet van Wijngaerdt: Olieverf op doek, Paarse clematis - Ingelijst - Verkocht

Piet van Wijngaerdt: Olieverf op doek, Paarse clematis - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 550!

Verkoopprijs: € 650,00

Piet van Wijngaerdt: Olieverf op doek, Paarse clematis - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 550!Piet van Wijngaerdt: Olieverf op doek, Paarse clematis - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 550!Piet van Wijngaerdt: Olieverf op doek, Paarse clematis - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 550!Piet van Wijngaerdt: Olieverf op doek, Paarse clematis - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 550!Piet van Wijngaerdt: Olieverf op doek, Paarse clematis - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 550!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43409 verkochte items
Alle items van deze verkoper (597)
  • Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

Titel: Paarse clematis
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 97 cm x 84,5 cm (Beeld: 79 cm x 67 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven in het beeld (links-midden)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in decoratieve houten lijst
Conditie: Een zeer klein scheurtje (niet opvallend) in een van de bloemblaadjes (eenvoudig te restaureren) en rechtsonder een krasje

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Passe-partout/Lijsten:

Afhandeling:

Bezorgkosten met de koerier:
Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen worden gecombineerd!

Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden):
Voor Zeeuws Vlaanderen betaalt u 25 euro toeslag.
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 45,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 80,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken
Vlaanderen:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 100,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 125,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken
Wallonië:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 170,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 220,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken

Verzenden zonder lijst:

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Administratieve code:

QQAB

Dit item is verkocht voor 650,00
Starttijd:16-08-2016 om 12:09
Eindtijd:28-08-2016 om 12:09
Biedingen (3)
19joh56
28 aug. / 12:04
€ 650
mduys
22 aug. / 00:40
€ 600
19joh56
17 aug. / 23:12
€ 550