Titel: "Hooge Veluwe" Jaartal: 1959 Gesigneerd: Ja Materiaal:Pastel op van Gelder papier. Ingelijst in originele lijst, 17 november 1961 bij Kunsthandel Ger van Gelderen in Amersfoort
Uit de nalatenschap van Sybe Visser die chauffeur was van Piet van Wijngaerdt en hem vaak van Amersfoort naar zijn huis in Abcoude bracht
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 8,00