Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Schilderij |
Piet van Wijngaerdt - Rozen - 1960
Grondlegger van de Bergense School
Gesigneerd rb en verso. Gedateerd '60.
hxb 27x34 cm incl lijst
Bij voorkeur afhalen. Kan ook worden verzonden.
Starttijd | 14-4-2015 om 9:09 |
Eindtijd | 21-4-2015 om 9:09 |