Piet van Wijngaerdt - Tekening Amstelveense weg 1901

Piet van Wijngaerdt - Tekening Amstelveense weg 1901 kopen? Bied vanaf 50!
Piet van Wijngaerdt - Tekening Amstelveense weg 1901 kopen? Bied vanaf 50!Piet van Wijngaerdt - Tekening Amstelveense weg 1901 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

260 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige tekening van Piet van Wijngaerdt.

Afgebeeld zijn waarschijnlijk  boerderijen aan de Amstelveense weg

Starttijd:01-08-2022 om 10:10
Eindtijd:14-08-2022 om 20:00
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland