Piet van Wijngaerdt - zwarte krijttekening op papier: paard

Piet van Wijngaerdt - zwarte krijttekening op papier: paard kopen? Bied vanaf 99!
Piet van Wijngaerdt - zwarte krijttekening op papier: paard kopen? Bied vanaf 99!Piet van Wijngaerdt - zwarte krijttekening op papier: paard kopen? Bied vanaf 99!Piet van Wijngaerdt - zwarte krijttekening op papier: paard kopen? Bied vanaf 99!Piet van Wijngaerdt - zwarte krijttekening op papier: paard kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (9)

119 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie zwarte krijttekening van Piet van Wijngaerdt.
Titel: Paard.
Afmeting tekening: H31,5 x b40 cm.
Gesigneerd: linksonder

Kleine vouw in rechterbenedenhoek. Deze valt onder passe -partout

Starttijd:24-01-2022 om 10:44
Eindtijd:01-02-2022 om 19:38
Openingsbod€ 99
ObjectlocatieWestland, Nederland