Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
PIET VAN WIJNGAERDT
BLOEMEN STILLEVEN
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP KARTON IN DE MAAT 38 X 48 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER
GEKADERD IN eiken HOUTEN LIJST IN DE MAAT 50 X 60 CM
GOEDE STAAT / paar kleine verfblusjes
VERZENDEN AANGETEKEND OF OPHALEN bij KUNSTKABINET ZAANDAM
voor verdere informatie zie onze webwinkel
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 12-6-2017 om 19:01 |
Eindtijd | 19-6-2017 om 20:01 |