Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Mooi en orgineel werk . Het is een olieverf op doek in de afmetingen 60 bij 50 (doekmaat).
het werk verkeert in de orginele goede staat en zit in de orginele on
mlijsting. Het werk heeft nooit iets ondergaan. Het is goed gesigneerd en verso getiteld (zie fotos)
Verzending is mogelijk, maar afhalen in Zutphen heeft de voorkeur.
Starttijd | 5-12-2016 om 14:19 |
Eindtijd | 10-12-2016 om 14:19 |