Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Schilderij van Piet van Wijngaerdt -1873 - 1964 - Bergense School
Stilleven met fles - olieverf op doek in prachtige goudkleurige lijst -
Doekmaat 40 x 60 cm
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen.nh., Nederland |
Objectlocatie | Bergen.NH., Nederland |
Starttijd | 6-1-2018 om 12:39 |
Eindtijd | 13-1-2018 om 12:39 |