Piet Verhaert, Herinnering aan Zeeland, Ets - Verkocht

Piet Verhaert, Herinnering aan Zeeland, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Piet Verhaert, Herinnering aan Zeeland, Ets kopen? Bied vanaf 1!Piet Verhaert, Herinnering aan Zeeland, Ets kopen? Bied vanaf 1!Piet Verhaert, Herinnering aan Zeeland, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
  • Piet Verhaert (1852-1908)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Ets door Piet Verhaert

Voorstelling getiteld 'Herinnering aan Zeeland'

Voorstelling van een vrouw in Zeeuwse dracht met de Jacobstoren van Vlissingen op de achtergrond.

Losbladig, beeldmaat 23x31, bladmaat 33x38\

Signatuur r.b. in de druk 'Piet Verhaert'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:08-12-2017 om 13:40
Eindtijd:22-12-2017 om 15:40
Biedingen (3)
KunstkamerZuidoost
22 dec. / 02:09
€ 7
Noudje
22 dec. / 02:09
€ 5
KunstkamerZuidoost
19 dec. / 16:25
€ 1