FA. (1)

Piet Vos - acrylverf op papier

Piet Vos - acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 70!
Piet Vos - acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 70!Piet Vos - acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 70!Piet Vos - acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Piet Vos (1947)

Prachtig, karakteristiek werk van de invloedrijke Limburgse kunstenaar Piet Vos.

Medium: Acrylverf op papier

Ametingen: 70cm x 50cm

Gesigneerd: Ja, l.o. met potlood gesigneerd

Conditie: Werk is in prima conditie

Piet Vos geniet vooral regionale bekendheid en heeft zijn sporen niet alleen nagelaten met zijn eigen werk, maar ook door de invloed die hij heeft uitgeoefend op een volgende generatie vakgenoten, waaraan hij tussen 1980 en 1990 les gaf aan de Stadsacademie voor Toegepaste Kunsten in Maastricht.

Piet Vos (1947)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
Starttijd:26-01-2017 om 20:12
Eindtijd:31-01-2017 om 20:12
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieDordrecht, Nederland