Piet Warffemius - litho: Two times - 1990 - Verkocht

Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Piet Warffemius (1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Piet Warffemius uit 1990. Titel: Two Times. Nummer: 37/60. Afmetingen: H52 x b78 cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b59 cm. Herkomst: collectie ABN AMRO. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:21-01-2017 om 12:54
Eindtijd:28-01-2017 om 20:54
mariadoumaschermer
28 jan. / 18:12
€ 60