Piet Warffemius - Vederlicht

Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!
Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!Piet Warffemius - Vederlicht kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1442 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Piet Warffemius (1956)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage58
Conditie: uitstekend. klein vouwtje onderkant vel, zie foto.
Oplage: 58/ 17. Nummers op de foto kunnen afwijken.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Piet Warffemius (1956)

Alle items van deze kunstenaar(19)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1442 verkochte items
99 cm
79 cm
Starttijd:11-06-2022 om 23:31
Eindtijd:21-06-2022 om 21:24
Openingsbod€ 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland