Piet Warffemius, zeefdruk, 1999 - Verkocht

Piet Warffemius, zeefdruk, 1999 kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Piet Warffemius, zeefdruk, 1999 kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius, zeefdruk, 1999 kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius, zeefdruk, 1999 kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius, zeefdruk, 1999 kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius, zeefdruk, 1999 kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

667 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Piet Warffemius (1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van de hand van Piet Warffemius.

- Papierformaat is 35 x 35cm

- Épreuve d'artiste

- Handgesigneerd en gedateerd door de kunstenaar

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:17-01-2017 om 13:12
Eindtijd:28-01-2017 om 20:12
mariadoumaschermer
28 jan. / 18:11
€ 80