Piet Wiegman - ets - Sint Johannes de Doperkerk in Catrijp (Schoorl) - Verkocht

Piet Wiegman - ets - Sint Johannes de Doperkerk in Catrijp (Schoorl) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Piet Wiegman - ets - Sint Johannes de Doperkerk in Catrijp (Schoorl) kopen? Bied vanaf 50!Piet Wiegman - ets - Sint Johannes de Doperkerk in Catrijp (Schoorl) kopen? Bied vanaf 50!Piet Wiegman - ets - Sint Johannes de Doperkerk in Catrijp (Schoorl) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Piet Wiegman (I) (1885-1963)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 18,5 x 28 cm. Bladmaat 27,5 x 37 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-03-2017 om 10:45
Eindtijd:24-03-2017 om 19:45
reja64
17 mrt. / 13:17
€ 50