Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pieter Alewijns - Handgekleurde ets - Vogel
Uitgegeven ter gelegenheid van een grafiek project i.s.m.
het Frans Masereel Centrum (BE) in 2000.
Afmeting: 63cm x 100cm / afbeelding 59cm x 89cm
Verzendkosten: € 20,- (Liever ophalen in Eindhoven, in verband met de grootte en kwetsbaarheid van het werk!)
Starttijd | 9-2-2014 om 17:58 |
Eindtijd | 23-2-2014 om 17:58 |