Pieter Arie Nijgh - Boerderij in de sneeuw. Usselo. - Verkocht

Pieter Arie Nijgh - Boerderij in de sneeuw. Usselo. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Pieter Arie Nijgh - Boerderij in de sneeuw. Usselo. kopen? Bied vanaf 1!Pieter Arie Nijgh - Boerderij in de sneeuw. Usselo. kopen? Bied vanaf 1!Pieter Arie Nijgh - Boerderij in de sneeuw. Usselo. kopen? Bied vanaf 1!Pieter Arie Nijgh - Boerderij in de sneeuw. Usselo. kopen? Bied vanaf 1!Pieter Arie Nijgh - Boerderij in de sneeuw. Usselo. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

436 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Pieter Arie Nijgh (1876-1959)
Jaartal1940
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 29 cm (h x b)
Lijst57 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk.
Goede staat.
Zie foto's.

Zie foto's.

Pieter Arie Nijgh (1876-1959)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

436 verkochte items
48 cm
57 cm
29 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 12,65(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-07-2022 om 08:19
Eindtijd:29-07-2022 om 21:02
Biedingen (6)
Egge
29 jul. / 20:55
€ 11
Spirfo
29 jul. / 20:55
€ 6
Spirfo
25 jul. / 21:19
€ 5
joepverstappen
25 jul. / 21:19
€ 3
Spirfo
25 jul. / 21:19
€ 3
joepverstappen
24 jul. / 17:40
€ 1