Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Tekening / Aquarel |
Prachtig werk van Pieter Briels.
Techniek: aquarel
Gesigneerd: rechtsonder
Jaar: 1991
Titel: IJssel bij Wijhe II
Afmetingen:
81,5 x 100 cm (lijst)
54 x 73 cm (aquarel)
De aquarel is in zeer goede staat.
De lijst heeft lichte gebruikssporen.
Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid is ophalen het handigst.
Verzending is mogelijk maar geheel voor risico van de koper.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland |
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |
Starttijd | 27-12-2016 om 17:55 |
Eindtijd | 10-1-2017 om 17:55 |