Pieter de Regt (1877-1960) - olieverf op doek - landschap - Verkocht

Pieter de Regt (1877-1960) - olieverf op doek - landschap kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Pieter de Regt (1877-1960) - olieverf op doek - landschap kopen? Bied vanaf 275!Pieter de Regt (1877-1960) - olieverf op doek - landschap kopen? Bied vanaf 275!Pieter de Regt (1877-1960) - olieverf op doek - landschap kopen? Bied vanaf 275!Pieter de Regt (1877-1960) - olieverf op doek - landschap kopen? Bied vanaf 275!Pieter de Regt (1877-1960) - olieverf op doek - landschap kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Piet de Regt (1877-1960)

Een prachtig landschapsschilderij van de kunstenaar Pieter de Regt (1877-1960). Met mooie lijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 53 cm. x 39 cm. Doekmaat: 36 cm. x 23 cm. Conditie doek: goed. De lijst is hier en daar wat bijgewerkt. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.

Info:

Pieter de Regt, geboren in 1877 te Rotterdam en overleden te Loosduinen in 1960.Deed academie en kreeg les van A Markus. Bekend van voorstellingen van Oud rijswijk. Schilderde impressionistisch, vaak een boerenlandschap.

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:08-03-2017 om 14:08
Eindtijd:20-03-2017 om 14:08
lucas4231
20 mrt. / 11:48
€ 275