Pieter Defesche 4 kleurenlitho's met boek - Verkocht

Pieter Defesche 4 kleurenlitho's met boek kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 295,00

Pieter Defesche 4 kleurenlitho's met boek kopen? Bied vanaf 295!Pieter Defesche 4 kleurenlitho's met boek kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  Marjan1969

9 verkochte items
  • Pieter Defesche (1921-1998)
GesigneerdHandgesigneerd

Pieter Defesche behoort met Ger Lataster, Jef Diederen, Lei Molin, Pierre van Soest, Jan Stekelenburg, Frans Nols en Harry op de Laak tot de groep in de schilderkunst, die ook wel bekendstaat als 'de Amsterdamse Limburgers'

In 1998 is er een luxe editie met boek uitgebracht in het kader van overzichtstentoonstellingen in Eindhoven en Amstelveen, welke 4 litho's en een gesigneerd boek bevat.

Litho’s 4 stuks, elk 38 x 50 cm (geen lijst); allen linksonder met potlood gesigneerd (op foto's niet of slecht zichtbaar)

Arcadia-Dionysos-Met de muziek mee-Don Quijote y Sancho Zanza

Alle werken van 1998, nummering 50/100. Inclusief map "Pieter Defesche: een terugblik (1940-1998)"

Tevens meegeleverd boek met dezelfde titel (subtitel: Schilderijen en werken op papier); boek is gesigneerd door kunstenaar (ovv 50/100) en heeft 120 bladzijden.

Uniek exemplaar, in perfecte staat. Aanschafprijs destijds 1500 gulden.

Dit item is verkocht voor 295,00
Starttijd:09-12-2013 om 16:46
Eindtijd:16-12-2013 om 16:46
Hans1951
16 dec. / 16:38
€ 295