Pieter Defesche - C5850-1, abstracte compositie

Pieter Defesche - C5850-1, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - C5850-1, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!Pieter Defesche - C5850-1, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!Pieter Defesche - C5850-1, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen45.5 cm x 60 cm (h x b)
Lijst53 cm x 68.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/100
C5850-1
Pieter Defesche
Abstracte compositie
litho, 45,5 x 60 cm, oplage 21/100
lijstmaat
gesigneerd en gedateerd l.o. '96
ConditieRedelijk

licht verkleuring van papier en oppervlakte vervuiling van glas/lijst door tijd.

Pieter Defesche (1921-1998)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
68.5 cm
53 cm
60 cm
45.5 cm
Starttijd:26-08-2022 om 17:35
Eindtijd:09-09-2022 om 22:52
Openingsbod € 75
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier