Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970

Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 975!
Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 975!Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 975!Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 975!Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 975!Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 975!Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 975!Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 975!Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 975!
  • Pieter Defesche (1921-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gouache
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Incl. lijst 80.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige gouache van Pieter Defesche, getiteld 'Ontwaken'

Handgesigneerd en gedateerd '60-'70.

Professioneel ingelijst in een houten lijst en voorzien van een passe partout.
De lijst is 3,5 cm dik. Deze is minimaal bestoten (stoort m.i. niet).

De gouache is meermaals tentoongesteld en gepubliceerd.
Het boek 'Pieter Defesche - schilderijen en werken op papier - een terugblik (1940-1988)' wordt bij deze gouache meegeleverd. Hierin is het werk op pagina 65 opgenomen.

De gouache verkeert in perfecte staat!

Weerkaatsingen op het glas worden veroorzaakt door het maken van de foto's, geen oneffenheden!