Pieter Defesche, gouache, zonder titel - Verkocht

Pieter Defesche, gouache, zonder titel kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 245,00

Pieter Defesche, gouache, zonder titel kopen? Bied vanaf 135!Pieter Defesche, gouache, zonder titel kopen? Bied vanaf 135!Pieter Defesche, gouache, zonder titel kopen? Bied vanaf 135!Pieter Defesche, gouache, zonder titel kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  omber
FA. (3)

36 verkochte items
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeTekening / Aquarel

techniek: gouache op karton

afmeting: 25 x 34 cm

jaar: 1967

gesigneerd: ja

gedateerd: ja

ingelijst: nee

conditie: karton is vergeeld en in de beide bovenhoeken is een punaisegaatje. Bij de uiterste rechter bovenhoek is het karton iets geknakt (zie foto)

ZZAL

Dit item is verkocht voor 245,00
Starttijd:11-01-2018 om 14:28
Eindtijd:22-01-2018 om 19:38
Biedingen (11)
ad1951
22 jan. / 19:31
€ 245
emilebakker
22 jan. / 19:28
€ 225
ad1951
22 jan. / 19:23
€ 205
emilebakker
21 jan. / 09:53
€ 195
Sesselink
20 jan. / 20:11
€ 185
emilebakker
20 jan. / 20:10
€ 175
Sesselink
20 jan. / 20:10
€ 175
emilebakker
20 jan. / 11:22
€ 165
Sesselink
20 jan. / 11:13
€ 155
emilebakker
20 jan. / 09:34
€ 145
Sesselink
12 jan. / 17:57
€ 135