Pieter Defesche - Hemels en aards - ingelijste grote kleurenlitho uit 1991 - oplage 80

Pieter Defesche - Hemels en aards - ingelijste grote kleurenlitho uit 1991 - oplage 80 kopen? Bied vanaf 100!
Pieter Defesche - Hemels en aards - ingelijste grote kleurenlitho uit 1991 - oplage 80 kopen? Bied vanaf 100!Pieter Defesche - Hemels en aards - ingelijste grote kleurenlitho uit 1991 - oplage 80 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 63 cm (h x b)
Lijst71 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80

Fraaie kwaliteit litho.

Oplagenummer 43/80.

Uitsnede passepartout: 47x63 cm.

Achter een mooi wit passepartout ingelijst; achter glas (chipje r.b.).

De witte aluminium lijst heeft slijtschade.

Verzending: ZONDER GLAS

No foreign shipment.

in goede gebruikte staat.

Pieter Defesche (1921-1998)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
86 cm
71 cm
63 cm
47 cm
Starttijd:21-06-2022 om 21:14
Eindtijd:05-07-2022 om 20:22
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland