Pieter Defesche - Pieter Defesche - kleuren litho 'Hemelse en aardse liefde' - 1991 - Verkocht

Pieter Defesche - Pieter Defesche - kleuren litho 'Hemelse en aardse liefde' - 1991 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Arnold Mariashin - AMONG 72 kopen? Bied vanaf 250!
Arnold Mariashin - AMONG 72Fotografie
  • Openingsbod € 250
Lidiia Khaikara - Waiting for kopen? Bied vanaf 95!
Lidiia Khaikara - Waiting forFotografie
  • Openingsbod € 95
Lidiia Khaikara - Eve's dance kopen? Bied vanaf 95!
Lidiia Khaikara - Eve's danceFotografie
  • Openingsbod € 95
Pieter Defesche - Pieter Defesche - kleuren litho 'Hemelse en aardse liefde' - 1991 kopen? Bied vanaf 125!Pieter Defesche - Pieter Defesche - kleuren litho 'Hemelse en aardse liefde' - 1991 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (52)

818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer fraaie litho van Pieter Defesche uit 1991.

Het werk is gesigneerd en genummerd uit de XV H/C-oplage.

De afmetingen zijn: 65 x 49,5 cm en is in perfecte conditie.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:03-07-2018 om 21:57
Eindtijd:15-07-2018 om 19:04
PeterK54
06 jul. / 14:39
€ 125