Pieter Defesche, kleurenlitho, zonder titel, 1998, oplage 100stuks - Verkocht

Pieter Defesche, kleurenlitho, zonder titel, 1998, oplage 100stuks kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Defesche, kleurenlitho, zonder titel, 1998, oplage 100stuks kopen? Bied vanaf 50!Pieter Defesche, kleurenlitho, zonder titel, 1998, oplage 100stuks kopen? Bied vanaf 50!Pieter Defesche, kleurenlitho, zonder titel, 1998, oplage 100stuks kopen? Bied vanaf 50!Pieter Defesche, kleurenlitho, zonder titel, 1998, oplage 100stuks kopen? Bied vanaf 50!Pieter Defesche, kleurenlitho, zonder titel, 1998, oplage 100stuks kopen? Bied vanaf 50!Pieter Defesche, kleurenlitho, zonder titel, 1998, oplage 100stuks kopen? Bied vanaf 50!Pieter Defesche, kleurenlitho, zonder titel, 1998, oplage 100stuks kopen? Bied vanaf 50!
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

*Prachtige kleurenlitho door de bekende Nederlandse kunstenaar Pieter Defesche. Gesigneerd en gedateerd '98. Oplage 100 stuks.

*Maten werk:38x50 cm

*Werk is in uitstekende conditie. Als nieuw.

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:24-02-2017 om 15:59
Eindtijd:10-03-2017 om 15:59
raylil
10 mrt. / 15:49
€ 50