Pieter Defesche - Litho in kleur

Pieter Defesche - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 65!
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie litho van Pieter Defesche
Handgesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood
Oplagenummer: 197/250 (oplagenummer op foto kan afwijken van het hier getoonde)

Starttijd:04-09-2022 om 12:56
Eindtijd:13-09-2022 om 21:42
Openingsbod € 65
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland