Pieter Defesche - Mensen in landschap, litho - Verkocht

Pieter Defesche - Mensen in landschap, litho kopen? Bied vanaf 1!
Pieter Defesche - Mensen in landschap, litho kopen? Bied vanaf 1!Pieter Defesche - Mensen in landschap, litho kopen? Bied vanaf 1!Pieter Defesche - Mensen in landschap, litho kopen? Bied vanaf 1!Pieter Defesche - Mensen in landschap, litho kopen? Bied vanaf 1!
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer herkenbare litho van Pieter Defesche uit 1978.  Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (120/250).  In zeer goede conditie; beeld is uitstekend, wat hele kleine kreukjes in de witte marge.

Afmetingen: 72cm x 57cm (blad), 65cm x 50cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:17-04-2016 om 20:40
Eindtijd:01-05-2016 om 21:45
Biedingen (11)
Noortmann
01 mei / 21:40
€ 26
Strechgel
01 mei / 09:22
€ 21
yarp
01 mei / 09:22
€ 21
Strechgel
30 apr. / 02:31
€ 13
yarp
30 apr. / 02:31
€ 11
yarp
29 apr. / 13:50
€ 9
billy10
28 apr. / 23:39
€ 7
Art2Have
28 apr. / 23:39
€ 5
billy10
28 apr. / 23:39
€ 5
Art2Have
21 apr. / 22:04
€ 3
23984
21 apr. / 19:22
€ 1