Pieter den Besten, Vredig paradijs, Vergulde houtsnede - Verkocht

Pieter den Besten, Vredig paradijs, Vergulde houtsnede kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Pieter den Besten, Vredig paradijs, Vergulde houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Pieter den Besten, Vredig paradijs, Vergulde houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Pieter den Besten, Vredig paradijs, Vergulde houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Pieter den Besten, Vredig paradijs, Vergulde houtsnede kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3187 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Pieter den Besten (1894-1972)
GesigneerdHandgesigneerd

Vergulde houtsnede door Pieter den Besten

Voorstelling van een vredig paradijs

Losbladig, beeldmaat 26x20, bladmaat 38x31

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Pieter den Besten '34'

Tevens gemonogrammeerd en gedateerd in de druk r.o. 'PdB'34'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:16-10-2017 om 15:23
Eindtijd:24-10-2017 om 19:23
34308
23 okt. / 13:00
€ 40